Aita meil muutuda veelgi paremaks!

Kui oled läbinud meie koolituse, siis palun täida tagasiside, mis asub siin: https://goo.gl/forms/WSga7SATECCNhokl2

Suur tänu!

Järgnevalt esitame väljavõtteid meile saabunud tagasisidest:

Täiskasvanute koolitaja koolitused

Täiskasvanute koolitaja koolitus ületas positiivselt kõik mu ootused. Koolitus oli väga sisukas, oskuslikult oli seotud teooria ja praktilised harjutused. Koolitaja Ülle on väga professionaalne, arvestab õppijate individuaalsete vajadustega, loob positiivse õpikeskkonna ning tekitab koolituse käigus sisukaid ja edasiviivaid arutelusid. Tänu Üllele ning meie toetavale koolitusgrupile sain inspiratsiooni alustada oma koolitusettevõttega ning võin öelda, et Ülle on oma õppijatele toeks ka peale koolituse läbimist.

Simone Epro, OÜ WonderTeam koolitaja  www.wonderteam.ee

Personalieksperdi koolitus on kui hõrgu koogelmoogeli retsept. Võta 3 toorest muna (=täiskasvanud õppijat). Pane nad kokku (=loo hooliv meeskond). Vahusta hoole ja armastusega, pidevalt näpuotsaga tunnustust ja julgustust lisades. Mida kauem protsess kestab, seda parema tulemuse saab. Minul viis lõpptulemus keele alla ning olen siiani eufoorias. Aitäh Ülle, et sain võimaluse viibida Personalieksperdi gurmeerestoranis.

Tiit Alunurm, Täiskasvanute koolitaja koolitus 2018

Mulle meeldis väga see, et koolitaja oskas luua turvalise ja ühtehoidva psühholoogilise ruumi õppimiseks. Kogu teekond oli väga nauditav. Sain palju julgust ja kindlust juurde minna kutseeksamile ja jätkata tööd koolitajana.

Liina Heinla, Täiskasvanute koolitaja koolitus 2018

Koolitaja Ülle on väga soe! Tekitab sisse mõnusa, oodatud sõbra tunde. Oled inspireeriv koolitaja ning toetav ja soe hing. Koolitaja on särtsakas, tulemusele orienteeritud. Kui Ülle positiivsusega saaks maja kütta, poleks vaja kunagi ühtegi küttearvet maksta ?

Koolitaja on väga professionaalne, grupi ja koolituse juhtimine, oskuslik aja ja mahu kasutamine, piisava vabaduse andmise oskus. Inspireeriv, positiivne, innustav.

Täiskasvanute koolitajate grupi tagasiside (märts 2018)

Ülle – naudin Sinu teadmisi ja kogemusi andragoogikast. Võiksid julgemini esile tõsta ka oma ärisektori kogemust. Väga meeldiv on viibida siin koolitusel ja mõnus on õppida. Meeldib, et oled heatahtlik, huumorimeelega. Super koolitaja. Olen juba palju õppinud.

Täiskasvanute koolitajate  grupi tagasiside (oktoober 2018)

Müügiesindaja koolitused

Kristin Annask, Müügiesindaja koolitus 2018

Igasugused eelarvamused koolitusel õppimisega seoses kaovad väga kiiresti, sest koolitaja on suurepärane ja koolituse sisu oli väga hästi läbi mõeldud – palju teooriat toetavaid elulisi näiteid; avatud arutelud, et õpitust paremini aru saada; mängulisus.  Koolitusel ei olnud selliseid asju, mis mulle ei meeldinud. Õhkkond oli sõbralik, toetav ja julgustav. Koolitusel sain osaleda tänu Töötukassale, kuid koolituse leidsin ise googeldades ja valiku langetasin eelkõige õppijate tagasiside põhjal, milles ma pettuma ei pidanud.

Koolitusel meeldis mulle kogemustega pädev koolitaja; praktilise töö ülesannete valik; palju teemasid aktuaalsete seaduste kohta; ning kindlasti õdus kohtumine teistlaadi formaadis lõpuürituse näol. Koolitus oleks võinud olla mahutatud lühema perioodi peale.

Laura, kes väga tänab praktilise ja teadmistest pakatava hea koolituse eest! (müügiesindaja koolitus, 2018)

Koolitusel meeldis mulle õppijate aktiivne kaasamine teemadesse. Merike (müügiesindaja  koolitus, 2018)

Müügiesindaja kursus Kaidi Heinla, Tartu õpperühm, 2015

Olen väga õnnelik, et mul õnnestus antud kursusele pääseda. Müügiesindaja kursus andis mulle palju teadmisi nii müügitööst kui ka üldisemalt. Näiteks nii juhtimise, tööõiguse kui ka psühholoogia alaselt. Väga suur rõhk antud kursusel on psühholoogial – kuidas olla parem inimene ja seeläbi parem töötaja ning müügiesindaja. Meeldis ka see, et meil olid väga vahvad ja kõige paremad kursusekaaslased – nii ägeda grupiga koos on hea õppida!

Müügiesindaja kursus Raigo Liivrand, Tartu õpperühm, .2015

Müügiesindaja koolitusel sain kindlasti hea ülevaate antud töö olemusest ning ka laiema pildi tööelus toimuvast. kõik koolitajad olid oma ala professionaalid ja väga suure pühendumisega. Meeldis väga õppijakeskne lähenemine ja paindlik õppegraafik, mis võimaldas õppida nii, et ka muud tegemised tehtud saaksid.

Müügiesindaja kursus  Anonüümsust sooviv õppija, Tartu õpperühm, 2015

Müügiesindaja koolitusel olid kõik väga super koolitajad – oskavad hästi õppijaid kaasata ja ka kõige rumalamatele küsimustele vastuseid anda. Meeldis ka see, et kursus oli väga praktiline ja oli palju näiteid elust. Mitte ükski päev ei tekkinud tunnet, et ei soovi minna tundi. Kui kõik koolitajad oleksid sellised ja annaksid endast 101%, oleks õppimine puhas rõõm.

Müügiesindaja kursus  Marys Laas, Tartu õpperühm 2015

Koolitusel meeldis mulle head näited elust enesest. Olen koolitusega väga Rahul. Eriti meeldis, et puudutati ka teemat, kuidas kandideerida ja müügiesindajana tööturul edukas olla. Toomas oli väga värvikas ja särav koolitaja – tema loenguid oleksin isegi rohkem soovinud.

Müügiesindaja kursus  Heli, Tartu õpperühm,2015

Koolitusel meeldis mulle aktiivne, eluline teemade käsitlus, oluliste teadmiste andmine (seaduste meelde tuletamine jne). Koolitusel oli kõik väga hästi paigas, soovin edu ja jaksu suurepäraaste koolituste läbiviimisel.

Müügiesindaja kursus Teele, Tartu õpperühm, 2015

Koolitusel meeldis mulle eriti sõbralik ja tore koolitaja, väga lahedad koolituskaaslased, Ülle asjalik jutt ja huumor.

Müügiesindaja kursus  Kadri, Tartu õpperühm, 2015

Koolitusel meeldis mulle erinevad ja väga huvitava stiiliga juhendajad ning paindlik õppegraafik ja põhjalikud materjalid. Kogu koolitus oli väga kaasahaarav ja meeldiv, võrreldes teiste koolitustega oli soov õppida.

Müügiesindaja kursus  Filipp Bulgakov, Tartu õpperühm, 2015

Koolitusel meeldis mulle koolitaja positiivsus ja elukogemused, mis teevad temast ainulaadse inimese. Koolitaja Ülle on hea koolitaja, ta oskab inimestega suhelda, pannes neid kaasa rääkima, naerma, elama oma rolli sisse (ehtne ja reaalne müügiesindaja). Hindan väga tema avatust, julgust, paindlikkust ja tahet teha asju hästi või veel paremini.

Müügiesindaja kursus  Anonüümsust palunud õppija, Tartu õpperühm, 2016

Koolitusel meeldis mulle pidev tagasisidestamine, palju näiteid elust enesest ilustamaks teooriat. Sellisel koolitusel võiks osaleda aastaringselt või koguni mitu aastat 🙂

Müügiesindaja kursus  Christina, Tartu õpperühm, 2016

Koolitusel meeldis mulle mõistev suhtumine ja ajakasutuse paindlikkus. Meeldis ka põhjalikud ja küllaldased materjalid ning koolitajate pädevus oma erialal. Kogu koolitus oli väga informatiivne ja põhjalik, sain rohkem uusi teadmisi kui oleksin osanud oodata. Soovitan seda koolitust ja Personalieksperti kõigile.

Müügiesindaja kursus   Anonüümsust sooviv õppija, Tartu õpperühm, 2016

Koolitusel meeldis mulle mitmekülgne õppekava ja elulised näited antud erialal, praktilised läbitegemised ja õppematerjal.

Käthy, Müügiassistent. Tartu õpperühm, 02.02 – 14.03.2018

Koolitus ületas minu ootused. Arvasin, et tulen lihtsalt “kuulan, mida räägitakse”, aga selgus, et tegime ise palju asju kaasa ja nii oli toredam õppida. Väga praktiline koolitus. Nüüd on kohe julgem minna tööle 🙂

Müügiesindaja kursus  Keili Pindis, Tartu õpperühm, 2018

Soovin väga tänada Töötukassa kaudu saadud koolituse eest, mida viis läbi Personaliekspert Oü ja koolitaja Ülle Mugu. Väga teadmisterohke ja sisurikas koolitus ja muidugi 5+ tasemel koolitaja. Jäin väga rahule!

Fotokoolitused

Koolitaja Andres oli täitsa pro. Meeldis professionaalsus, asjalikkus ja individuaalne lähenemine. Enne koolitus ma arvasin, et tean fotograafiast üsna palju ja teen ilusaid pilte. Koolitusel sain teada, et palju on veel avastada ja olen juba üsna lähedal ilusatele piltidele. Meeldis see, et lisaks fotograafia alastele teadmistele sain põhjaliku ülevaate ka  foto kompositsioonist.

Anonüümsust palunud õppijad Andres Adamsoni fotokoolitustelt 2017 – 2018

Andres Adamson on väga pühendunud kunstnik ning suudab nakatada ka õppijaid edasi arenema ja nägema võimalusi teha parimaid fotosid. Sain kõikidele oma küsimustele vastused ja koolitaja lubas enda poole pöörduda ka peale koolitust – super! Nii on mul ka professionaalne tugi ja võrgustik olemas peale koolituse lõppu.

Õppija Ülle (aprill 2018)

Töökeskkonna koolitused

OÜ Personaliekspert koolitused ja personalitöö ning töökeskkonnaspetsialisti teenused on olnud professionaalsed ja huvitavad.  Tuginedes väga pikaaegsele koostööle julgen soovitada OÜ Personaliekspert kompetentsi ka teistele ettevõtetele.

OÜ Kyyrix juhatuse esimees Toomas Tamme (www.kyyrix.ee)

Kevad 2014 Tööinspektsiooni poolt korraldatud koolitus “Töökeskkonnaspetsialistide ja väikeettevõtjate koolitus” . Koolitaja: Ülle Mugu

Tagasiside: koolitaja oli väga hea, loeng oli väga huvitav, ilmselgelt oli tegemist teemaga, millele tööandjad kõige vähem tähelepanu pööravad kuid tegelikult oli väga hariv ja vajalik loeng. Koolitus meeldis väga, sain palju uut ja huvitavat teada. Huvitav loeng üldharival teemal. Anti erinevaid soovitusi, kuidas ettevõttes toime tulla terviseedendusega ja tööstressiga.

Heikki Eskusson, kutseõpetaja.                                                                                                                                    Esmalt tänan veelkord toreda koolituspäeva eest!

Vaatamata oma arvamusele, et tean palju sain hea kogemuse teie koolituse ülesehituse, läbiviimise ja kogemuste kohta. Elulised näited on need, mis selle teema huvitavaks ja põnevaks teevad ja kindlasti innustavad volinikke.

Anonüümsust sooviv õppija. Mai 2016

Tänan eilse väga selge ja ülevaatliku täiendkoolituse eest. Jäin väga rahule. Vanast ajast on meeles, et taolistel koolitustel käiakse vaid tunnistuse pärast. Ka Teie koolitusele tulin ainult tunnistuse järgi kuid endalegi üllatuseks sain hoopis meeldiva koolituse kogemuse ja päeva lõpuks unustasin tunnistuse hoopis ära.

Personalitöö koolitused

Personalitöö koolitus. Elli Savi /Tallinna koolitus, 2014:

Tahan veel kord tänada väga sisuka ja konstruktiivse koolituse eest!
Vaatamata koolituse lühidusele sain mina isiklikult enda jaoks palju uut ja
kasulikku teada ning kindlama tunde asuda augustist uuele tööle.
Meeldis ka hea vahetu kontakt, mis tekkis koolitaja ja koolitatavate vahel,
see omakorda lõi pingevaba õhkkonna ja andis julgust küsida küsimusi, mis
antud teemat kuulates tekkisid.
Soovin edaspidiseks edu ja innukaid õpilasi!

Personalitöö koolitus. Annika Jaaniks /Tallinna koolitus, 2014:  

Tänan veelkord läbiviidud koolituse eest.
Tunnen, et olen saanud rahkem kui loota julgesin. Lisaks kompaktsele ning ülihästi üles ehitatud loengule sain juurde enesekindlust ja julgust püüelda edasi tähtede poole 🙂

 

Personalitöö koolitus. Ly Pärn / Tallinna koolitus  2014:

Toimunud koolitus vastas minu ootustele. Usun ei sellist koolitust oleks vaja lisaks personalispetsialistidele ka asutuste/ettevõtete juhtidele.
Koolitaja kõrget taset kinnitab fakt, et nii lühikese aja sisse suudeti ära mahutada väga palju personalitöötajale igapäevatööks ülimalt olulist teoreetilist materjali, samas jõuti ühiselt analüüsida põhjalikult koolitatavate poolt toodud näited elust.
Eriti oluliseks pean õppuritele kaasa antud lisamaterjale (koolitaja poolt koostatud vormid/mallid) mis on otseselt abiks nii töövõtjale kui tööandjale võimalike erimeelsuste ennetusel- mõlema poole jaoks ebameeldivate konfliktide ärahoidmiseks või mõistlikuks lahendamiseks.

Personalitöö koolitus. Anonüümsust sooviv õppija / Tallinna koolitus, 2014:

Koolitaja lähtus teemade arutamisel just õppijate soovidega. Koolitaja oli väga pädev, oskas vastata kõikidele küsimustele. Üldmulje koolituse kohta on väga hea. Hea oli, et koolitajal oli suur kogemuste pagas (näited elust). Koolitaja on nõus ka edaspidi vastama küsimustele – juhul kui neid tekib.

Personalitöö koolitus. Maarja, Tartu koolitus 2016

Jäin koolitusega väga rahule. Koolitaja oli hästi positiivne ja elurõõmus ning käsitles kõiki teemasid praktiliste näidetega elavdavalt. Eriti positiivne oli individuaalne lähenemine – sain kõikidele oma küsimustele vastused. Väga kõrgelt hindan ka seda, et koolitaja andis kaasa dokumendinäidiste komplekti, mida võib personalitöös vaja minna.

Marge Hein, müügiesindaja koolitus Tartus, 2017

Aitäh, aitäh, aitäh! Tänu Personalieksperdi koolitusele sain tööle! Aitähh et aitasite mul täita oma unistuse!

16.05.2016 Eesti muuseumitöötajate sisekoolitus –  Arenguvestlused/koostöövestlused

Mind aitas see koolitus väga selles suunas, et sain kindlust oma meeskonnas see traditsioon algatada. Suurenes ja täpsustus arusaam arenguvestlusest ning selle läbiviimisest. Koolitaja oli väga soe ja sümpaatne ning oskas tuua häid näiteid elust.

Olen osalenud Personalieksperdi kahel koolitusel ning hindan kõrgelt Ülle Mugu, kelle kompetents ja kogemused on muljetavaldavad. Temalt saadud nõuanded on olnud praktilised ja koheselt rakendatavad, lisaks avavad suuremat pilti, et leida sobiv lahendus just konkreetsele ettevõttele. Soovin kindlasti ennast ka edaspidi erinevatel personaliga seotud koolitustel koos Personalieksperdiga arendada!

Koolitus aitas luua arusaamist koostöövestluste süsteemist ning struktuurist.

Kevad 2014 Tallinna Linnavalitsuse poolt tellitud koolitus “Koosolekute juhtimine ja korraldamine. Koolitaja: Ülle Mugu

Tagasiside:  Meeldis koolitaja esinemisstiil: sain häid nippe, mida ise kasutada. Hea diktsioon ja mõtteselgus. Sorav, tunda kohe, et praktik, oma ala asjatundja. Palju näiteid elust ja oma kogemustes, need ilmestasid väga hästi koolitust. Selge, arusaadav, lektor oli pädev oma valdkonnas. Selge, positiivne, argumenteeritud, sain vastused kõikidele küsimustele. Koolitus kulges lihtsamalt keerulisema poole. Meeldis, et kõik oli täpselt ajakavas ja et koolitus lõppes ühise grupitööga, kus sai teooriat katsetada. Koolitus oli kompaktne ja eesmärgipärane, lektorit huvitav kuulata ja sümpaatne vaadata (mis on ka oluline!). Meeldis sümpaatne ja asjalik koolitaja. Särav lektor, palju praktilisi näiteid. Koolitus oli huvitav, lektor oli väga kaasahaarav. Koolitus oleks võinud natukene rohkem avaliku sektori spetsiifikast lähtuda kuid üldiselt sain hea teoreetilise raamistiku ja palju häid nippe edaspidiseks.